MILÍ ZÁKAZNÍCI, VÍTE,
NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

SalonWitova


Salon Witová v Ostravě a Havířově je místo, kde se postaráme o vaše vlasy a účes, a zároveň i výjimečný salon krásy, kde zažijete mnohem více. Spojujeme dohromady špičkovou kvalitu s moderními postupy a zkrášlovací služby, abychom vám dopřáli maximální komfort.

 Kromě kadeřnické péče nabízíme prvotřídní kosmetické služby, důkladné ošetření rukou a nohou či kompletní svatební servis a širokou paletu dárkových poukazů, které si můžete upravit přímo na míru. Oba naše salony vás budou hýčkat a rozmazlovat po všech stránkách, je jen na vás, co za zkrášlovací proceduru si vyberete.

Součástí Salonu Witová je i Akademie pod vedením Natalie Witové a jejího týmu. Akademie přináší vzdělávací programy o kráse šité přímo na míru. Podle vašich představ a požadavků připravíme program, který vám pomůže se zdokonalit a vystoupit z vaši všední rutiny líčení, úpravy vlasů a zároveň vám ukázat, jak v krátkém čase dosáhnout i doma skvělých výsledků. Akademii je také ideálním dárkem pro vaše blízké, kteří si mohou užít prostředí salonu společně s vámi.

V obou našich salonech na vás čeká pečlivě vybraný tým profesionálů, který se o vás bude starat po celou dobu vaší návštěvy a splní vám jakékoliv přání.

 

 • Kadeřnictví

Precizní střih je základem naší profese. Musí být perfektní, abyste měli co nejjednodušší práci s domácí úpravou vlasů, žádný komplikovaný styling. Perfektní střih navíc vypadá dobře i několik týdnů!

Vyberte si jednoho z našich stylistů, kteří se budou snažit přizpůsobit střih k vaší osobnosti, náladě a vašemu stylu! Naše creative director Natalie Witová se snaží co nejjednodušším způsobem rozšiřovat dovednosti našich stylistů. Její působení v zahraničí nám umožňuje být neustále popředu a mít přístup k novinkám z celého světa. Naši stylisti mají jedinečnou možnou využívat návštěv kreativního týmu Morrocainoil, Goldwell, hostů a techniky střihu podle metodologie Vidal Sasson, který je jedinečné svým klasický pojetím.

U nás v salonu se také postaráme o muže. Na pánský střih se můžete objednat, ale v případě, že půjdete kolem salonu a zatoužíte se ostříhat či jen upravit, zvládneme to i bez objednávky. Snažíme se vyjít vstříc maximálním servisem a chápeme časové vypětí. Stříháme nůžkami, strojkem a na vyžádání Vám upravíme i vousy.

Rádi postaráme i o ty nejmenší zákazníky. Stříháme děti všech věkových kategorií od prvních vlásků až po vytváření kreativních účesů teenagerům. Nabízíme klasické dětské účesy, ale i moderní sestřihy dle aktuálních módních trendů. Zaměřujeme se také na dětské speciální účesy na mimořádné události jako je svatba či jiná společenská akce.

Barvy jsou šetrné k vlasům, jsou testovány nejznámějšími světovými stylisty a patří ke špičce mezi barvami. Dosahují tak těch nejvyšších standardů kvality i výkonnosti.

U všech barvení vlasů účtujeme cenu podle spotřeby materiálu.
V případě vyšší spotřeby, která přesahuje cenu z ceníku, vás budeme dopředu informovat. Součástí cen barvení není mytí, střih a foukaná.

 

 • Společenské účesy

Potřebujete učesat na ples, večírek nebo chcete zaujmout jednoduchým business casual účesem? Rádi vám pomůžeme najít ten správný účes, který vystihne vaši osobnost nebo momentální náladu. Nechte se u nás učesat a řekněte to vlasy! Účes nebo drdol na slavnostní příležitost, ples, focení apod. (mimo svatební).

Objednejte se k našim stylistům, kteří prošli těmi nejnáročnějšími zkouškami a vykouzlí vám krásné účesy pro denní nošení či jednoduché i náročnější večerní výčesy, kterými oslníte své okolí.

 

 • Copánky

 Chcete být dokonale upravená za každého počasí? Víme, jak na to! 

Líbí se vám francouzské copánky, ale neumíte je uplést? Rádi to vyřešíme za vás!

Copánky jsou hitem letošního roku. Účes se hodí do každého počasí a zajistí vám, že vždy budete vypadat skvěle! Krásně totiž drží tvar, a proto budete působit vždy upraveně. Perfektně se hodí k vodě, ale i na party nebo na rande.

Využijte širokou škálu zapletených copů, do kterých Vám rády zapleteme jakékoliv ozdoby. Copánky vydrží až týden v krásném stavu. Cena copánku vždy zahrnuje rituál, která umožní, že copánky vydrží déle než obvykle.

 

 • Pedikúra

Pedikúru a péči o Vaše chodidla jsme v našem salonu krásy pozvedli na novou, vyšší kvalitu! Každý z nás udělá přibližně 6000 kroků denně. Kvůli této námaze pokožka chodidla tvrdne, rohovatí a následně praská. Chodidla, která nesou celou váhu těla si určitě zaslouží důkladnou péči.

U nás provádíme kombinovanou mokrou a suchou pedikúru.

V našich salonech můžete zkusit pedikúru Footlogix. Footlogix je první a jediná pedikúrní péče na světě s pěnovou řadou PEDICEUTICALS®, kterou vyvinula Katharin von Gavel, jedna z předních autorit v oblasti dermatologie v Severní Americe a skutečná průkopnice v péči o nohy.

Vědecky vyvinutá řada produktů Footlogix obsahuje jedinečnou technologii Dermal Infusion Technology, která napomáhá aktivním látkám proniknout rychleji a hlouběji do problematické kůže na nohou. Viditelné změny jsou zřejmé již po pouhých pár dnech používání, od prosté suché pokožky nohou až po závažnější kožní problémy způsobené nemocemi. Footlogix poskytuje účinné přípravky, jež jsou žádány proslulými odborníky a předními salóny po celém světě. Naším úkolem je zvýšit povědomí o důležitosti zdravých nohou, vytvořit unikátní řešení a s ním dosáhnout měkkých, krásných, dobře ošetřených chodidel, které si troufnete odkrýt.

 

 • Manikúra a nehtová modeláž

Dopřejte sami sobě nebo vašim blízkým příjemný relax a úžasný pocit krásných rukou! Nechte se hýčkat, aby vaše ruce vypadaly přesně tak, jak jste po nich vždy toužili.

Manikúra je především záležitostí estetickou, nicméně krásně upravená ruka je zároveň zárukou, že nedojde k některým onemocněním jako jsou záděry, nesprávně rostlé nehty apod. Péče o ruce je již nedílnou součástí péče o tělo, proto je vhodná i pro muže. Návštěva nehtového studia je vhodná zejména z toho důvodu, že Vám zde ruce a nehty odborně ošetří a poradí, jak o ně pečovat.
Shellac je nová možnost úpravy nehtů, která má mnoho výhod. Je ideální volbou pro ženy, které hledají co nejšetrnější úpravu svých přírodních nehtů bez jejich poškození, a přitom nemají dostatek času na jejich časté lakování.

CND Shellac je moderní způsob dekorativní úpravy nehtů, který lze jednoznačně doporučit. Shellac je mnohem odolnější než klasický lak na nehty, a navíc zůstává po celou dobu nádherně lesklý. Shellac nehty zpevňuje, ale zároveň neomezuje jejich růst. Neuvěřitelně jednoduché je i jeho případné odstranění.

Modeláž nehtů zvolte, přejete-li si krásné dlouhé nehty, se zdobením, které dlouho vydrží. Každá žena však nemá ideální své vlastní nehty. Rozhodnete-li se pro tzv. gelové nehty nebo případně akrylové nehty, vytvoříme nové, zdravě a přirozeně vyhlížející nehty, které vydrží několik týdnů.

 

 • Kosmetika

Vaše pleť je pro Vás velmi důležitá a lze o ni pečovat mnoha způsoby. Péče o pleť se mnohdy stane Vaším příjemným rituálem relaxace, který zvýší Vaši krásu, pozvedne ducha a podpoří Váš pocit pohody. Poradíme Vám při výběru služby s ohledem na stav Vaší pleti, která bude nejvhodnější pro rozzáření stavu pleti unavené každodenním stresem.

 

 • Vláskování obočí

Čepelková metoda, 3D permanentní make-up, vláskování nebo-li japonská technologie permanentního make-upu Microblading.

Toto špičkové ošetření je zárukou nadstandardního výsledku a opravdu veškeré obavy z výsledků, které byly dosahovány doposud díky strojovým technikám, nejsou na místě. Tato metoda je zatím jediná, která dokáže napodobit přirozený tvar obočí. Provádí se ručně pomocí speciálních jehel a čepelky. Jedná se tedy o RUČNÍ metodu permanentního make-upu.

Vláskování obočí, je zcela nová metoda permanentního make­-upu. Nerozeznáte, že se nejedná o přirozené obočí, nýbrž o vytetované jednotlivé chloupky. Většina salonů provádí klasický permanentní make-­up obočí, při kterém se tetuje celistvá plocha a nikoli jednotlivé chloupky. Při metodě vláskování obočí speciálním perem a technikou provedení docílíme jednotlivých tenkých i silnějších chloupků a aplikací i dvou odstínů pigmentu můžeme vytvořit 3D efekt obočí.

Vláskováním obočí lze vymodelovat úplně nové obočí, doplnit místa, kde obočí vypadává nebo vylepšit tvar, délku, klenutí a zahuštění obočí. Zákrok není časově náročný a trvá max. 2 hodiny. Výhodou vláskování je, že po zákroku nejste v průběhu běžného dne jakkoli limitována. Pokožka se Vám po zákroku rychle zhojí. Před zákrokem Vám aplikujeme anestetický gel, který místo znecitliví.

Rozhodnete-li se pro vláskování obočí, navštívíte nás dvakrát. Po první aplikaci následuje cca po 1 měsíci aplikace druhá, tzv. korekce. Při korekci pigment aplikujeme znovu na již vytvořené chloupky, a tak docílíme maximální trvanlivosti vašeho nového obočí. Proto je provedení korekce velmi důležité. Délka trvanlivosti perové metody je individuální. Záleží na zdravotním stavu, typu pleti a na pigmentu kůže. Takové obočí Vám vydrží 1–2 roky.

 

 • Lymfodrenáž – jen Havířov

Vacupress dokáže odstranit celulitidu, ulevit oteklým nohám, zrychlit metabolické procesy v těle, vyplavit toxické látky z těla. To vše dokáže lymfodrenáž. Další nespornou výhodou je, že lymfodrenáž napomáhá ke zlepšení fyzické kondice, což může vést k úbytku váhy.
Dobře fungující lymfatický systém je pro lidské tělo nesmírně důležitý!

 

 • Relaxační masáže – jen Havířov

Klasická masáž je vhodná zejména pro uvolnění svalů a kloubů celého těla, jejich rehabilitaci a lepší regeneraci. S ohledem na potřeby zákazníka a možnosti zaměřit se na problematické partie je velmi častá částečná masáž konkrétních partií, které vyžadují péči. Nejčastěji jde o záda a šíji ( bolesti zad a krční páteře jsou v současné době asi nejčastější ze všech pohybových potíží.

 

 • Líčení

Pro všední pracovní den i mimořádné příležitosti.
Profesionální make-up, podtrhující barevný typ klientky, skýtá velký úspěch a maximální spokojenost. Neváhejte a splňte si svůj sen, nechte si vytvořit make-up pro každou příležitost.

GLAM Make-up

Líčení na den nebo večer k jakékoliv příležitosti, kromě svateb (viz. svatební líčení) Bezchybné krytí, contour a highlight, které zdůrazní vaše přednosti. Budete vypadat a cítit se jako celebrita. Doporučujeme přinést si fotky líčení, které se vám líbí. V ceně jsou trsy na zvyráznění líčení.

Denní Make-up        

Tento look je velmi rychlý a přirozený. Obsahuje nalíčení očí, zdravíček a rtů. Je například vhodný k refreshi vašeho looku na večer po celém dni v práci.

 EYES only

Kouřovky, dokonalá linka, krásné velké zářivé oči a jiné. Aplikace obsahuje korektor, nalíčení očí. Doporučujeme přinést si obrázek vysněného looku.

Falsies „umělé řasy“           

Aplikace trsových jednorázových umělých řas, jejichž intenzita se dá libovolně navolit. Cena včetně řas.

 

 • Depilace

Odstraňování chloupků teplým voskem je nejrozšířenějším způsobem depilace vůbec. Po několika pravidelných depilacích začnou růst chloupky mnohem slabší a některé mizí úplně. Ideální metoda na léto.

 

 • Prodlužování vlasů

Procedura, při které se prameny evropských vlasů připevňují prostřednictvím keratinových spojů nebo metody tape-in . Zárukou je přirozený výsledek a zdravé kadeře, což jsou parametry, které stojí v Salonu Witová na prvním místě.

V případě jakéhokoli prodloužení vlasů, doporučujeme používat všechny produkty určené na domácí péčí pro prodloužené vlasy. V případě, že klientka odmítne používat naše doporučené produkty, nebudeme moci ručit za kvalitu vlasů.

Keratin

V našich salonech prodlužujeme výhradně značkou Balmain. Pařížská společnost Balmain Hair působí v oblasti vlasového průmyslu již od roku 1975. Vlastní celosvětovou licenci na výrobu Balmain vlasů a organizuje po celém světě program na prodlužování. Balmain výrobky jsou inovativní a uspokojí širokou škálu zákazníků.

Rychlá aplikace a patentovaný systém jsou hlavní důvody toho, proč je Balmain celosvětově uznávanou jedničkou v prodlužování vlasů. Použitím pramínků Balmain dáte vlasům objem, délku, melír či změníte strukturu. Máme v rukou prostředky ke splnění přání jakékoli klientky.

Seamless1

Víme, že váš čas je vzácný, a proto Vám přinášíme inovativní metodu, jejíž aplikace trvá méně než 30 minut.

Náš salon je akreditovaným místem prodlužování vlasů metodou Seamless1 světoznámého kadeřníka Mounira.

Pokud hledáte šetrnou, kvalitní a hlavně jednoduchou metodu prodlužování a zahušťování vlasů, Seamless1 je určený pro Vás. Produkty řady Seamless1 jsou cenově dostupné a podporované týmem profesionálních kadeřníků.

K dispozici je široká škála přirozených, ale i kreativních trendy odstínů a speciálně vyvinutá snadno aplikovatelná a odstranitelná pásma.

Seamless1 není pouze o prodlužování vlasů. Je to kreativní způsob, jak být kreativní, odlišit se od davu a jak získat objem, vysněnou barvu, balayage nebo Ombré look bez poškozených vlasů.

V případě prodloužení vlasů Seamless1 se klientka zavazuje používám produktů Seamless1 pro prodloužení životnosti vlasů a spojů.

 

 • Tetování henou

Je tradiční černé zdobení kůže používané v severní Africe a na Blízkém východě. Trvanlivá černá barva na tělo byla vyvíjena po generace kombinováním rostlinné pryskyřice s karbonizovaným dřevem, hnědým uhlím, a celulózou. Barva tetovaní je proto černá a vypadá jako permanentní tetování. Její trvanlivost závisí na zvoleném místě a údržbě. Na těle průměrně vydrží okolo jednoho týdne.

 

 

SalonWitova


SalonWitova