MILÉ NEVĚSTY

SalonWitova


Svatební účesy jsou korunou krásy obou novomanželů, zejména však nevěsty. Perfektní svatební účes totiž udělá z každé ženy princeznu jako z pohádky. Svatební líčení je završením Vaší dokonalé přípravy na svatební den – udělá z Vás překrásnou nevěstu, ze které budoucí manžel nespustí oči! Váš svatební den je jednou z nejúžasnějších příležitostí ukázat svůj půvab a krásu. Buďte bez obav a starostí, vždyť stres nikomu nesluší. 🙂 My se postaráme o vše potřebné co souvisí s přípravou svatebního účesu a líčení. Salon Witová Vám nabízí kompletní servis pro Váš den “D”.

První společné setkání

Na první společné schůzce nám sdělíte své požadavky a představy a my Vám na jejich základě vypracujeme cenovou nabídku. V terminu první schůzky probíhá poradenství a zkouška vhodného svatebního účesu i líčení v případě,že se nevěsta rozhodne obě tyto služby spojit.

Hýčkání začíná

Nejprve přijde na řadu Vaše pleť, následuje příprava Vašich vlasů na vytvoření účesu, neopomeneme ani Vaše nehty na rukou, které podle Vašich představ ozdobíme a nakonec Vás krásně nalíčíme. A to vše v jeden jediný den.

Svatební účes

Krásný svatební účes nemusí být výsadou pouze pro ženy s dlouhými vlasy. I když máte kratší vlasy, najdou se i pro Vás vhodné svatební účesy, které Vás promění k nepoznání. Společně se stylovými vlasovými doplňky, čelenkou či ozdobami se Váš slavnostní účes stane pomyslnou „třešničkou na dortu“ celého Vašeho svatebního outfitu – prostě z Vás bude kouzelná nevěsta! Svatební účesy je však třeba vybírat tak, aby ladily s osobitým stylem každé nevěsty.

Svatební líčení

Dopřejte si na svůj slavný den profesionální svatební líčení. Nejen, že se nebudete muset stresovat s přípravou, ale vše budete mít zařízeno s perfektním servisem, komfortem a pohodlím. Zkušená kosmetička vám poskytne perfektní péči, díky které se proměníte k nepoznání. Společně v kombinaci s povedeným svatebním účesem z Vás svatební líčení udělá opravdovou princeznu.
Svatební líčení má svá pravidla, která každá dobrá kosmetička zná a dodržuje. Je třeba, abyste byla nalíčená dostatečně výrazně, aby vše dobře vyniklo na svatebních fotografiích, ale zároveň musí váš make-up působit přirozeně a vydržet po celý náročný svatební den. Svatební líčení se vyplatí zařizovat společně se svatebním účesem a se svatebními šaty, abyste dosáhla jednotného stylu. Romantickému účesu a šatům by mělo odpovídat romantické nalíčení, elegantnímu stylu zase elegantní svatební líčení a podobně.

Den “D”

V den svatby se postáráme o nevěstu i o ostatní svatebčanky. Možnosti přípravy zůstávají na rozhodnutí nevěsty. Příprava může probíhat jak v prostorném salonu, který má ideální dispozice k bezproblémové a klidné přípravě, nebo dle potřeby nevěsty, například v klidu domova.

SalonWitova


SalonWitova

Cena jednotlivých balíčků a úkonů

 

Svatební účes s líčením „2 v 1“ by Natalie Witová                               4.500 Kč                                                                              

 

Cena zahrnuje účes přímo u Natalie Witové a líčení nevěsty u make-up artistky SW včetně zkoušky (nevratná záloha na držení termínu 3.000 Kč), dopravy po Ostravě a okolí Havířova, případně použití umělých řas a vlasové podložky.

 

Svatební účes s líčením „2 v 1“                                                                    3.500 Kč – 3.000 Kč

Cena zahrnuje líčení a účes nevěsty včetně zkoušky (nevratná záloha na držení termínu 2.000 Kč), dopravy po Ostravě a okolí Havířova, případně použití umělých řas a vlasové podložky.

 

Svatební účes by Natalie Witová                                                                          3.000 Kč

Cena zahrnuje účes přímo u Natalie Witové včetně zkoušky (nevratná záloha na držení termínu 2.000 Kč), dopravy po Ostravě a okolí Havířova, případně použití umělých řas a vlasové podložky.

 

 

  • Svatební účes                                                                                                     2.250 Kč – 2000 Kč

Cena zahrnuje zkoušku (nevratná záloha na držení termínu svatby 2.000 Kč) + účes v den svatby, dopravu po Ostravě a okolí Havířova.

 

Svatební účes v den svatby bez zkoušky                                                   1.500 Kč

V případě, že nám důvěřujete a nepotřebujete svatební zkoušku. Nic se neděje, i v tomto případě se na nás můžete spolehnout. Včetně dopravy po Ostravě a okolí Havířova.

 

Svatební účes samotná zkouška (1 hod)                                                 1.000 Kč

Pokud již máte přesnou představu svého vysněného dne, navrhneme vám 2-3 účesy, z kterých si vyberete ten, který se Vám bude nejvíce líbit. Variant účesů je mnoho. Účes lze udělat se závojem i bez něho, lehce extravagantní nebo velmi uhlazený, klasický. Samozřejmě umíme účesy, kdy má nevěsta během obřadu závoj, který však později odloží. Po obřadu se do vlasů například doplní ozdoba. Účes bude korunou nevěsty po celý velký den!

 

Účesy svatebčanek                                                                                         od 350 Kč/os

Cena zahrnuje foukanou, vlny nebo jednoduchý výčes a pohybuje se podle náročnosti účesu. Doporučujeme upozornit stylistku, pokud plánujete větší svatbu a bude třeba upravit více svatebčanek.

 

 

  • Svatební líčení                                                                                                     1.500 Kč

Zahrnuje zkoušku (nevratná záloha na držení termínu svatby 1000 Kč) + líčení v den svatby vč. dopravy po Ostravě a okolí Havířova, případně umělé řasy.

 

Svatební líčení v den svatby bez zkoušky                                                  1.000 Kč

Včetně dopravy po Ostravě a okolí Havířova.

 

Líčení svatebčanek                                                                                             od 300 Kč

Cena zahrnuje lehké přelíčení svatebčanek, lehké zvýraznění očí, rtů.

 

Svatební líčení samotná zkouška (1 hod)                                                  1.000 Kč

Na samotné zkoušce svatebního líčení můžete vyzkoušet 1–3 svatební looky, které Vám mohou pomoci vybrat ten samotný pro Váš den D.

 

 

Možnost zapůjčení příčesku z pravých vlasů, s kterým vykouzlíme nádherný účes jako z dlouhých vlasů. Tyto příčesky jsou v různých přírodních odstínech, které vyladíme k odstínu vašich vlasů.

 

Cena půjčovného příčesů                                                                           od 1.000 – 2.000 Kč / den

(vratná záloha 2000 Kč)

 

 

* V případě extrémně dlouhým příčesů, jsme nuceni si účtovat až 2500 Kč zálohu.

* V případě dojíždění si účtujeme 7 Kč /km.

 

 

Svatební termín je rezervovaný jen v případě uhrazení nevratné zálohy.

 

 

Rády Vás připravíme na Váš den D také o svátcích či neděli, v tomto případě si účtujeme + 50 % z celkové ceny.

 

 

(Cestovné se nepřiplácí do Havířova a Ostravy, v opačném případě činí příplatek 7,- Kč/km.

Nevratná záloha držení termínu činí od 2000 Kč.


SalonWitova

SalonWitova
SalonWitova SalonWitova